Jak vytvořit precizní a sexy linky?

Každé z nás se linky na víčku oka líbí a pokud si je při každodenním líčení nemalujeme, tak jen proto, že buďto nevíme jak správně na to, nebo jsme zatím nenašli žádnou tužku či fix, který by byl na ně nejlepší. Toto jsou jediné dvě možnosti, proč bychom měli důvod si je nemalovat. Chcete to změnit? Je to tak snadné! Vše zjistíte v tomto článku, tak čtěte dále!
Oční linky jsem si dlouhou dobu malovala tužkou na oči, líbilo se mi to, ale často se mi rozmazávaly a jejich aplikace trvala dlouhou dobu, takže jsem si je líčila spíše výjimečně, protože mnohdy nemám ráno čas ani na to, nalíčit se řasenkou, natož provádět tak zdlouhavý proces s tužkou na oči… Nedávno jsem přišla na skvělého zlepšováka, o kterým jsem Vám samozřejmě hned musela dát vědět! A co je zač?

Jsou to oční linky Dermacol Black Sensation Precise Blackna které jsem narazila na internetovém e-shopu parfums.cz, kde je mají za krásných 105 Kč, což je úžasná cena za výsledek, kterého se Vám díky těmto linkám povede získat. Linky jsou krásně sytě černé a stačí jen jedno nanesení a barva je dostatečně sytá, takže si myslím, že mi celé balení vydrží skutečně dlouhou dobu. Zasychají tak, že ještě stihnete případné nedokonalosti rychle smáznout vatovou tyčinkou a zároveň se Vám nikde nestačí obtisknout, nebo rozetřít.a
Já si linky aplikuji dle své nálady, někdy podlouhlé, jindy si spíše vytvořím takový „zobáček“ od půli oka po jeho kraj směrem nahoru, občas si je líčím už od koutku, někdy zase naopak. Zkrátka, ve fantazii se meze nekladou. Hlavní je přesnost, která musí být splněna u jakéhokoli typu a tvaru linky. Pokud nemáte přesnou ruku (což já také nemám, ale stejně lze aplikaci zvládnout s těmito linkami od Dermacolu na jedničku), můžete použít kousek ubrousku pod oko, či nad oko, abyste docílila rovné a přesné linky. Nechtěné tahy jsou již tedy podchyceny ubrouskem, přesnost tímto skvělým fixem, čili si teď již každá z nás dokáže vytvořit sexy oční linky, které vypadají téměř jako od profesionála!

aa

Připravujete se na párty? Hračka! Doporučuji k linkám používat stíny ve hnědém odstínu, které můžou být i lehce třpytivé, protože kdy jindy by se třpytivé stíny hodily více než v zimě? Tmavší odstín stínu naneste do záhybu oka jako první a lehce vystínujte. Poté naneste světlejší stín, který použijte hlavně na koutek oka a opět ho vystínujte, tentokrát téměř po celém víčku. Tak a je hotovo! Hluboký a neodolatelný pohled je rázem na světě! 

Až Vás linky přestanou bavit, zkuste na jejich okraj nanést štětečkem trochu tmavého černého stínu, najednou budou linky vypadat, jako by byly aplikované tužkou na oči, která působí zase trochu jinak a jak jsem Vám už říkala, je to titěrná práce, která kvůli tužce na oči nemá dlouhou výdrž.

Myslím si, že tyto oční linky si oblíbí každý a rázem na ty své současné zanevře, protože z těchto se po prvním líčení stane Vaše srdcovka a už nebudete chtít nikdy měnit.

aaa

 

Pořiďte si je také! Stále Vám ještě stihnou z parfums dorazit do Vánoc. A až je vyzkoušíte, nezapomeňte mi zase napsat do komentářů jak jste s nimi spokojeni. Už teď se těším!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner