Jak na velké vlny?

Vlnité vlasy jsem si přála mít už jako malá, a proto mi vždy mamka pletla na noc z mokrých vlasů úzké copánky, ve kterých se mi sice moc dobře nespalo, ale už tehdy jsem zaťala zuby s pořekadlem, že pro krásu musím něco vytrpět. Přes noc copánky uschly a hned ráno mohla tedy konečně začít pro mě nejpříjemnější a nejoblíbenější fáze, a to jejich rozplétání, kdy se konečně pozvolna dozvídáte, jak se vlnky povedly. Pokaždé jsem hned měla perfektní objem a celkově z vlasů skvělý pocit, proto jsem si již před několika lety pořídila klasickou kulmu na vlasy.. jako snad každá z nás. :)) Jenže výsledný efekt působil občas až moc a la pudlík, stačilo mít na to vlasy dlouhé pod ramena. Postupem času a se zvyšujícím se věkem mne proto úzké vlnky omrzely. O to více se mi začaly líbit velké vlny, které  vypadají elegantně, sexy a mnohem více přirozeněji než-li vlnky úzké. Ale jak na ně?

Žádnou vědu v tom hledat nemusíte, je to velmi snadné! Já jsem si na ně pořídila kulmu na vlasy, která je právě na vytvoření velkých vln. Je to kulma známé značky Babyliss, od které už mám doma žehličku na vlasy, kterou jsem si pořizovala před několika lety a stále bez problému funguje tak, jak má. Proto jsem po zkušeností s ní neváhala a od stejné značky pořídila tuto kulmu na vlasy. Je to kulma s názvem Babyliss Curlers Pro 180 32 mm, která má průměr 32 mm, oproti běžným 13 – 20 cm, což už je velmi znatelný rozdíl na každém pramínku. Používám ji na nejmenší možnou teplotu, což je 150°C, aby byla k vlasům co nejšetrnější. Můžete si však ale vybrat z dalších 9 možných teplot, kdy 180°C je největší možná z nich. Zároveň si ještě před tím, než začnu kulmou vlasy natáčet, na ně nanesu pár kapek spreje pro ochranu při tepelném stylingu. Momentálně mám ochranný sprej CHI Thermal Styling, celkově tyto spreje často střídám podle toho, který je zrovna za akční cenu, protože mi jejich účinnost přijde u všech velmi podobná.  babyliss-ondulator-prolarge

Nakulmované vlasy si ráda oddělím na dvě části, přičemž tu vrchní stáhnu a vytvořím z ní podle nálady buďto malý culík, nebo nějaký zamotaný drdol. Vlasy mi pak nepadají o tváře, což mě v létě dokáže silně vyvést z míry. :)) Celkový účes zafixuji lehkou vrstvou laku na vlasy a tramtadadá … je hotovo! Velké objemné vlny jsou na světě! Jak se Vám výsledný efekt líbí? Napište mi Váš názor níže do komentářů, nebo na můj facebook či e-mail. ;))gold-barrette-the-beauty-dept-512x6831

A za kolik jsem si tuto novou kulmu na vytvoření objemnějších vln pořídila? Stála 590 Kč, což se mi zdá přijatelná cena na to, kolik s kulmou uděláte parády. A po předchozích kladných zkušenostech s touto značkou ji vidím jako jasnou volbu. Čili poměr cena / kvalita je podle mne naprosto odpovídající.

A co vy, již máte také nějaký produkt od této značky? Popřípadě pokud máte nějaké tipy a triky co se týče vytváření vlnitých vlasů, neváhejte a podělte se se mnou o ně! Již se na všechny moc těším! :-))

Mějte se krásně a vlnám zdar!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner