Jak na expresní hydrataci celého těla?

Jedna ze značek, které používám snad úplně nejdéle je značka Nivea, kterou má právě oblíbenou moje maminka, která ji používá snad věčnost a už od malinka na nás se sestrou používala právě toto provedení v bílém kelímku a sezónně i hutnější variaci tohoto krému v modrém kovovém balení, které mám zaryté v paměti jako jakousi šperkovnici na cesty, kde jsme převáželi různé gumičky, sponky a další holčičí nezbytnosti. Vždy po spotřebování krému má naše mamka i teď tendenci všechny balení krému řádně vyčistit a schovat na další využití, takže je na cesty vždy po čem sáhnout. :)) Pokud to takto neděláte, určitě vyzkoušejte a budete se divit, v jakých různých chvílích rádi po takto praktickém obalu sáhnete. Pokud to také praktikujete, napište mi níže do komentářů, na co nejpodivnějšího jste prázdné balení krému využily, věřím, že se společně nasmějeme! :DD

A jaký tento lehký univerzální krém? Jeho vůni mám spojenou s vůní čistoty a silně spjatou s příjemným pocitem po večerní koupeli, po které na vysušenou pokožku nanesu krém v tenké vrstvě po celém těle vyjma obličeje (dříve jsem nanášela i na něj, ale od doby, kdy má pleť v pubertě potřebovala speciální péči jsem si zvykla nanášet pleťové krémy zaměřující se více na potřeby oblastí obličeje a krku). Velice se mi líbí, že krém se rychle vstřebá a nezanechává nepříjemný ulepený pocit mastnoty, kterému se snažím obloukem vyhýbat, protože po koupeli a po krémování je mou poslední denní zastávkou postel, do které by se délevstřebávající krém vsákl spíše než-li do mé pokožky…. což samozřejmě nechci :)).

Hydratační a svěží krém Nivea Soft kupuji vždy v největším možném balení, které je k mání, které má 300 ml a za toto větší množství dáte přibližně jen 119 Kč. Po krému mám pocit, že je má pokožka těla krásně jemná, vláčná a více hydratovaná a pružná. Tento krém používám již několik let a je tedy logické, že ho mám spojený jak se svou ranní, tak i noční rutinou a už si ji bez něj nedokáži úplně představit.

20170704_150008

Je to univerzální osvěžující krém, který občas ocení i můj přítel, který se jednou za X dní má chuť něčím lehkým nakrémovat, a to třeba po holení, kdy potřebuje hydratovat citlivá a suchá místa na tváři.

20170704_145910

Pokud Vás krém oslovil, ale máte pocit, že ho nestihnete spotřebovat, nebo byste si ho rády vzaly s sebou na letní dovolenou u moře, kam cestujete letecky, tak je pro  Vás 300 ml balení spíše zbytečné a doporučila bych Vám nejmenší cestovní variantu krému (50 ml), která je mnohem praktičtější :)). Navíc Vás s ní pustí i do letadla a nestane se Vám nepříjemnost, kdy by Vám krém během letištní kontroly z batohu vyhodili :)).20170704_150027 20170704_145935Používáte také tento krém, nebo se ho chystáte vyzkoušet? Napište mi a podělme se vzájemně o další doporučení na produkty a o zkušenosti s nimi. :)))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner