Jak být elegantní a zároveň sexy?

Sexy a přitom elegantní chce být každá žena, jen je občas problém nějak to dohromady skloubit. A protože nám jde i zároveň o pohodlí, máme tu kritéria rovnou tři a zdá se nám někdy takřka nemožné pořídit si do svého šatníku nějaký skvělý a nadčasový kousek v tomto stylu, který by vše splňoval.
Pro ty, koho trápí stejný problém, jako trápil mě, mám pro Vás skvělý tip! Konečně jsem našla přesně to, co jsem hledala a nedá mi to, abych si to nechala jen pro sebe.
Tím bombastickým úlovkem jsou elegantní šaty, které až předčily má očekávání. Na obrázku mne zaujaly jednak tím, že decentně a nevtíravě odhalují dekolt, který je ale zakrytý černou průsvitnou krajkou, která je i v oblasti pasu a na zádech, ale i tím, že vytvarují a zvýrazní pas, což muži milují. Můžete (samozřejmě i nemusíte, Vy, co jste odvážné) pod nimi nosit podprsenku, protože pod nimi vůbec není vidět, čehož jsem se nejprve bála, ale krajka je vyřešena a ušita naprosto perfektně! Vytváří sexy siluetu díky slim fit střihu. A to nejdůležitější – jsou tak pohodlné, že bych je klidně nosila celý den, a to díky elastanu, který je v jejich látce.
Během horkých dnů je lze nosit samostatně, když se lehce ochladí, obléknu si na ně své oblíbené květinové sáčko.

Stručně řečeno – bomba za skvělou cenu, všem Vám je doporučuji! 

a

Pořiďte si je také! : http://gatoo.cz/obleceni/1236-elegantni-a-sexy-damske-minisaty-velikost-m-l.html

AAA

aaaaaaaa

 

Zdroj: www.gatoo.cz

 

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner