Zoubky jako perličky již po pár dnech!

Ať už jsme sebelépe oblečené, načesané a nalíčené, stále tomu něco chybí. Chybí tomu úsměv od ucha k uchu, který na ženách miluje každý muž. Nojo, jenže, dokážete si představit tu trapnou situaci, kdy sebejistě vykročíte s širokým úsměvem například na nějaký slavnostnější večer a poté zjistíte, že Váš chrup je lehce zabarven například z toho důvodu, že jste popíjela červené vínko, nebo jste si před plesem dala rychlý šálek kávy?! No to je naprosto nemyslitelné. Zuby nám může zabarvit i dlouhodobé pití kávy, čili každý, kdo je v roli jejího milovníka téměř pláče nad tím, jak krásně bílé by mohly být jeho zuby, kdyby káva nebyla tak výborná a návyková.

Už dost zoufání, přišla jsem na řešení, jak z této situace ven! Čili si můžete krásné pokračovat v pití milované kávičky, popřípadě vínečka a usmívat se od ucha k uchu zářivě bílým chrupem. Paráda! Chce to jen nejméně 14 dní vytrvat a výsledky jsou na světě.

Nějakou dobu jsem si zjišťovala nejrůznější informace o bělicích zubních pastách a dalších možných přípravcích, ale spousta z nich byly mimo mé cenové možnosti, takže jsem si řekla, že vyzkouším bělicí zubní pudr White Pearl Smile, na který jsem slyšela pár pozitivních ohlasů a jeho cena mi byla velice sympatická, stál mě totiž jen 93 Kč. Začala jsem ho používat, tak jak by se mělo, což znamená nahradit zubní pastu tímto pudrem, čehož jsem se dost obávala, jednak toho, že pudr nebude mít po vyčištění zubů tak příjemné aroma, jako mají pasty, ale nejhlavněji jsem se bála toho, že mi pudr naruší zubní sklovinu. Omyl! Pudr má svěží mentolovou vůni a hned po druhém až třetím použití jsem si ho zamilovala! A sklovinu nepoškozuje, ba naopak, posiluje ji.

 20160206_191651_resized 20160206_191720_resized

Jak ho používám? Namočím kartáček vodou a pak otevřu vrchní víčko pudru, do kterého kartáček lehce zabořím a čistím a čistím. Pudr tolik nepění, jako zubní pasty, což mi vyhovuje, protože mám elektrický kartáček 3D White od světoznámé značky Oral B, na který se pasty musí dávat jen málo, jinak Vám vytvoří v puse pěny až moc. Kartáček mi už sám o sobě zuby lehce vybělí a v kombinaci s pudrem je čištění a zároveň bělení ještě efektivnější. Rozhodně Vám tuto kombinaci doporučuji, protože v tomto spojení budou výsledky viditelné ještě o něco dříve a budou intenzivnější. :))

20160206_215513_resized

Pudrem si čistím zuby většinou 3x denně po dvě minuty. Možná to zní vtipně, že dokonce přesně vím, jakou dobu si své zuby čistím, poznám to totiž díky tomu, že kartáček má v sobě dvouminutový časovač, čili víte přesně, jak dlouho si zuby čistit. Po uplynutí dvou minut kartáček začne přerušovaně vibrovat a já už vím, že je hotovo. To je ale servis, že? :)) Tímto způsobem si zuby čistím asi dva měsíce a výsledků si na sobě dost všímám a pozor… Po celé dva měsíce mi vystačilo toto jedno balení pudru, a to ho je uvnitř stále dost! Stačí ho na jedno čištění velmi malé množství.

Mé doporučení na závěr: Nesnažte se navodit rychlejší výsledek tak, že budete používat co nejvíce pudru na jedno čištění, já jsem to tak ze začátku praktikovala, ale jednoho krásného večera se mi podařilo pudr vdechnout a nebylo to nic příjemného. Jsem to ale šikovná, že? :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner