Podzimní rtěnkový SPECIÁL!

Kdo by nezbožňoval podzimní barvy a oblékání, kdy nám ještě není ani zima, ale už ani teplo, ideální počasí na koženkovou bundičku, nějakého toho křiváka, nebo kabátek. Také zbožňuji velké huňaté podzimní šály, které si vždy do kabelky beru pro případ, že bych se vracela domů až někdy v podvečer, tak abych se měla do čeho zachumlat a zároveň vypadala pořád stylově a elegantně. Často na podzim změním i své ovocné letní vůně na trochu těžší varianty, které mají i delší výdrž. Co se týče make-upu, tak se na podzim občas odvážím na oční stíny v zemitých teplých tónech, které překvapivě vypadají pěkně i na blonďatých bledulkách. Celé líčení je samozřejmě nezbytnost podtrhnout rtěnkou, jejichž nošení si na podzim skutečně užívám, protože je na ně  ideální počasí – ani teplo (v létě nechám své rty raději „nahé“ :)) a ani zima (v zimě zase raději sáhnu po nějakém ochranném hutnějším pečujícím balzámku, aby mi rty nepopraskaly). Říkala jsem si, že by pro Vás mé oblíbené podzimní rtěnky mohly být super inspirací a myslím si, že všechny mé odstíny, o kterých Vám dnes budu psát budou sedět úplně každému, tak jdeme na to!

První rtěnkou je rtěnka Rimmel Lasting Finish, která je dlouhotrvající, během dne mi ji stačí poupravit vždy po jídle, takže ji nosím připravenou vždy v kabelce. Rtěnka je zároveň hydratační a nevysušuje rty, protože nezasychá úplně do sucha, což mi vyhovuje. Stojí pár kaček, tedy konkrétně kolem 80Kč  – 90 Kč. Od této rtěnky mám rovnou dva odstíny.

První odstín je číslo 070 – Airy Fairy a patří spíše mezi NUDE odstíny, které se hodí pro jakoukoli příležitost, čili i do školy a do práce. Rty jen lehce zvýrazní a přitom nepůsobí moc extravagantně.

20171027_182053

Druhý odstín je číslo 077 – Asia. Tento odstín je trochu výraznější a je ideální na nějaké večerní posezení s přáteli v restauraci, baru atd. Doporučuji tento odstín sladit ještě s lakem na nehty a bude to naprosto TOP! Do školy a do práce bych si ho vzala jen výjimečně.20171027_182155

Další rtěnkou je tato hydratační rtěnka Rimmel Moisture Renew New, která stojí kolem 110 Kč a je ideální i na suché rty. Mám ji v odstínu 180 – Vintage Pink, který má úžasnou sytou barvu a je prostě na podzim úplně jako dělaná. Její výdrž je kolem 2 hodin, čili ji určitě noste s sebou v kabelce, abyste si ji mohly během dne poupravit například po jídle.

20171027_181917

Poslední rtěnkou je rtěnka Dolcezza v odstínu 20 – Caramello, je to rtěnka značky Gabriella Salvete. Tato rtěnka je v odstínu, který je také velice snadně unositelný, protože je univerzální a hodí se ke každé příležitosti a outfitu. Rtěnka opět jako předchozí nevysušuje rty, ale hydratuje je. Výdrž je kolem 1 hodiny, čili opět ji nezapomeňte nosit s sebou v kabelce, abyste s ní rty poupravily kdykoli bude potřeba.

20171027_181734

Jak se Vám líbil můj podzimní rtěnkový speciál? A jaké rtěnky jsou Vaše oblíbenkyně?    20171027_182520

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner