Hurá! Konečně gumičky, které necuchají vlasy!

Jako každá maminka, tak i ta moje ze mě chtěla mít svou roztomilou dlouhovlasou copatou princezničku. Já byla samozřejmě pro! Jenže nám tu naší snahu neustále kazily gumičky, které se mi vždy zamotávali a zacuchávali do mých vlasů. To bylo bolesti a křiku! Živě si na to stále pamatuji. A jak tento boj copánků s gumičkami dopadl? Vyhrály gumičky, a to tak, že moje maminka rezignovala, což se jí vůbec nedivím. Skončila jsem tedy se sestřihem „na kluka“ a každý mě musel přesvědčovat a utěšovat, že princezny mohou mít i krátké vlásky. Ale kdo by tomu věřil? V pohádkách přeci žádná krátkovlasá princezna nebyla. A tak se stalo, že mi můj sen, být princeznou, nevyšel. A to jen a pouze kvůli těm hrozným gumičkám. Po XY letech konečně narážím na skvělé gumičky, které by vše zachránily!

Necuchají, netahají, vlasy se kolem nich záhadně neomotávají a konečně mohu říci, že culíky a copy jsou bezbolestné. Dokonce když s nimi usnu, ani o nich nevím, protože mě z nich naštěstí hlava nebolí. Jaké že gumičky to jsou?

Jsou to gumičky Invisibobble, které jsou vyrobené z pro gumičky netradičního materiálu, a to z plastu. Vypadají jako malý kousek z telefonní šňůry a jsou v nejrůznějších barevných provedeních. Mně osobně se nejvíce líbí tmavě hnědá varianta, která krásně pasuje do vlasů brunetek, jenže to já nejsem, a tak mohu jen s obdivem okukovat kamarádčin ohon, do kterého hnědá gumička pasuje jako ulitá. Musíte uznat, že její vlasy vypadají s gumičkou skvěle:

aa

Protože gumičky bohužel nejsou v barvě sedící až takto krásně blond vlasům, zkoušela jsem nejrůznější barvy. Z počátku mne oslovila barva tmavě modrá, ale pak jsem narazila na mou největší favoritku v odstínu Transparent, což je průhledná, kterou jsem si již koupila opakovaně, protože se mi po častém používání všechny gumičky z balení vytahaly a po pár měsících ztratily původní pružnost.

Gumičky nosím občas i jen tak v pohotovosti připravené na ruce, vypadají jako zajímavý a netradiční náramek a kdykoli je třeba, tak vlasy rychle stáhnete.

 aaaa

A kolik stojí? Já je kupuji většinou za 79 – 89 Kč za celé balení, které je po třech kusech. Jedno balení mi vydrží asi dva měsíce, kdy gumičky nosím velmi intenzivně, což není špatné.

Doporučuji Vám naprosto všechny, až na jedno provedení, na které si musíte dát pozor. Je jím řada Special, ke které název absolutně nesedí, leda, že by to bylo myšleno tak, že všechny klady, které ostatní gumičky invisibobble mají, tyto postrádají. Jsou sice v nádherné červené barvě, ale vytahaly se mi snad již po prvním nošení a po týdnu jsem už neměla ani jednu z nich, protože mi všechny praskly v místě, kde jsou svařené. Stejný příběh jsem slyšela i od kamarádek, kterým se stejná věc stala také jen s těmito „speciálními“. Pokud se obloukem vyhnete řade Special, určitě byste měla dostat vše, co od nich očekáváte.

Pokud je ještě nemáte, doporučuji Vám si je pořídit a ozkoušet, jak budou vyhovovat zrovna Vám.

Jaké barvě byste dali přednost? Spíše nějaké splývající s barvou vlasů, nebo naopak?

Těším se na Vaše komentáře! :)))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner