Fandíme s Brandnooz for Men!

 Včera jsme se konečně dočkali 1. zápasu na Mistrovství světa v hokeji 2017! Těšila se na to u nás celá rodina! Navíc jako třešinka na dortu nám odpoledne před očekávaným vysíláním přišel Brandnooz box ze speciální edice Brandnooz for Men! A musím říct, že je to snad nejpovedenější box, který nám kdy od Brandnoozu dorazil a celkově i za poslední dobu se obsahy balíčků čím dál více zlepšují a vyhovují nám, jako by snad byly dělány přímo pro nás na míru! :))) A co tento k prasknutí naditý boxík obsahoval?

Jako první nás zaujaly 3 nové Fidorky, které jsou symbolicky balené do zlaté, stříbrné a bronzové a my si je tak vzali k prvnímu letošnímu fandění s pomyšlením, zda-li a případně jaká přistane na krku hokejistům našeho národního týmu. Každopádně mě chutnala nejvíce zlatá Fidorka, která je z bílé čokolády…mňam!!! A i tu zlatou bych našim v hokeji samozřejmě přála ze všeho nejvíce!

20170505_213848

A dále jsme k fandění uvítali Hradecké tyčinky se solí a kmínem, na kterých jednoduše nejde nic zkazit! Dále jsme zatočili i s kotlíkovými brambůrky od Bohemia s příchutí papriky a sladkého chili, kterých byly v boxu 2 sáčky, které sice nebyly moc objemné, zato ale výborné!!! Chutnaly nám ještě více než-li sweet chili brambůrky od Lays, a to je co říct. Pivo Svijany ke všemu tomu fandění a mlsání pasovalo perfektně.

Dále je můj přítel nadšený z nové edice od Dove, protože tu on má velice oblíbenou a používá produkty převážně jen od ní, a tato řada voní krásně svěže a citrusově, čili to vypadá také na další povedenou edici :)). V boxu byl od ní jednak antiperspirant, ale také sprchový gel. Prostě pecka! :))

Dnes jsme si k obědu uvařili americké brambory, ke kterým se perfektně hodil nový kečup s příchutí curry od značky Spak a příjemně mě překvapil, dávám mu 5 hvězdiček z 5, stejně jako Original BBQ omáčkakterá bude určitě perfektní k letním grilovačkám.

Dále se v boxu skrýval ještě Semtex, který uvítám během následujícího letního zkouškového, dále dva kusy sáčků od Maggi pro přípravu boloňských špaget, které plánuji využít během následujících dní. Jako předposlední položka byla oříšková sušenka Lina, na které si přítel během dnešního dne sám pochutnal a jako poslední byla krabička ledových čajů Ahmad Tea, za kterou jsem hrozně moc ráda, protože jsem letošní léto přesně tyto ledové čaje pila pro osvěžení v horkých dnech.

Celkově byl za mě tento box jeden z těch nejvydařenějších a již se těším na další limitovanou edici Brandnooz boxu for Men, protože s těmi jsme vždy nad očekávání spokojeni! Navíc cena produktů je mnohem vyšší, než-li pořizovací cena boxu, čili paráda!!! :)

20170505_164744

Napište mi i Vy, zda jste si tuto limitovanou edici Brandnooz boxu objednali, nebo se chystáte objednat! ;))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner