Dopřejte si chvilku na relax s pleťovou maskou!

Na začátku roku jsem si dala sama sobě předsevzetí, kterým bylo, že se naučím více relaxovat a odpočívat a alespoň 2x týdně na půl hodinky vypnout a nemyslet na nic. Ať už ve vaně plné pěny, nebo na gauči s nohami nahoře. Myslím si, že spousta z nás odpočívat nedokáže a je stále v jednom kole a z hektických dnů se stanou hektické týdny, měsíce, roky, … Je potřeba na sebe více myslet a dopřát sám sobě i nějakou pauzu, nebo dobrotu, zkrátka se po zásluze odměnit. Mně osobně začalo bavit chvíli odpočívat s nějakou hydratační pleťovou maskou, kterou po třiceti minutách opláchnu a zbytek ještě vmasíruji do pleti. Vždy se na tento svůj uklidňující rituál moc těším a někdy si ho dopřeji dokonce i třikrát týdně. Nejenže jsem se díky tomu začala cítit lépe a plná sil, ale i má pleť je nyní v té nejlepší kondici, co si ji pamatuji. Je krásně pevná, hladká, rozjasněná a hned na první pohled zdravá. Navíc se mi asi i díky pleťové masce (nebo kombinací více produktů na pleť?) viditelně zlepšily kruhy pod očima, které již nejsou skoro viditelné, ale dříve jsem s nimi měla problém již od puberty. A kterou masku nyní nejraději používám?Anew ClinicalAnew Clinical maska

Mým nejčastěji používaným produktem mezi pleťovými maskami je tato Anew Clinical noční hydratační maska, kterou používám jak někdy přes noc, tak i v tenké vrstvě přes den přibližně na půl hodinky. Má 50 ml a je za velmi lidovou cenu 270 Kč.

Tato pleťová maska od značky Avon má gelovou texturu, která příjemně chladí. Obsahuje bambucké máslo a kyselinu hyaluronovou, která činí pleť pružnější. Vždy po použití je pleť hydratovaná, vyživená a odpočatá. Navíc tento produkt neobsahuje žádná barviva, parfemaci, ani parabeny, kterým jak moc dobře víte, se snažím obloukem vyhýbat. Má krásné šedo-stríbrné luxusní balení, čili ji mohu doporučit i jako dárek na rychle blížící se Vánoce pro maminku, sestru nebo, pánové, pro svou přítelkyni :)). Já osobně bych za ni byla velmi ráda. Doporučuje se i na začínající vrásky a jemné linky, které pomáhá vyhladit a předcházet jejich vzniku, čili ji můžete používat ideálně od věku 20 +. Nezapomínejte masku nanášet i na krk a dekolt, také potřebují hydrataci a výživu, ale jak se často někde dočítám, spousta z nás na tyto oblasti zapomíná, a ani na ně nepoužívá pleťový krém.

Anew Clinical pleťová maskaAnew Clinical hydratační noční maska

Zkoušela jsem i aktuální velký hit, kterým jsou plátýnkové masky na jedno použití, které slibují, že Vaši pleť doslova napumpují vodou. Nenechte si proto ujít mé další články, mezi kterými rozhodně nebude chybět recenze a mé zkušenosti s plátýnkovými jednorázovými maskami. Mějte se krásně a já se na Vás budu těšit opět u nového článku!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner