DIY – XXL nástěnky, které budou skvělým designovým doplňkem!

Nesnáším dávání si poznámek a různých dalších důležitých věcí na lednici. Nevypadá to jednak vůbec hezky, navíc když jí otevíráte, tak z ní velmi často něco spadne… Což mě děsně vytáčí :DD!!! A tak jsem se nechala inspirovat velkými nástěnkami, které slouží i jako skvělý doplněk do interiéru, a tak jsem vytvořila jednu sobě a jednu své mladší sestře. Myslím, že se skutečně povedly a vypadají bezvadně! :)) Nejsou vůbec náročné, náročnější, než jejich dotvoření je spíše sehnání tak velké plochy pro svou tvorbu a vyřádění se.

Na svou nástěnku jsem použila dřevěnou desku, na kterou jsem jednoduše lepila různé věci washi páskami, připínáčky a nebo oboustrannými páskami. Celkový design je jednoduchý a přitom vypadá na jedničku!

DIY-plywood-Pinboard

Druhá nástěnka, která je umístěna v pokoji mé sestry je již barevně veselejší. Použila jsem opět velký kus dřevěné desky, protože náš děda jich má ve své dílně velké množství, tak o ně není nouze. Tuto desku jsem natřela barvami na stěnu, které nám doma zbyly a aby se mi povedlo vytvořit přesnou linii světlejšího trojúhelníku, nalepila jsem si po jeho stranách pásku, která se používá při malování. Dále již stačí připevnit poznámky či vytisknuté obrázky washi páskou a HURÁ… Máme hotovo!

Jak se Vám tyto nástěnky líbí? Popřípadě máte doma také nějakou XXL nástěnku vlastní tvorby? Pokud ne, tak se toho určitě nebojte a vytvořte si ji! Budu se těšit na všechny Vaše komentáře níže! :))

 Color-Block-Mood-Board

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner