Sprej na nohy, který Vás nenechá ve štychu!

Třikrát hurá a sláva! Konečně, říjnem počínaje, jsem si splnila své novoroční převzetí, ano, dokopala jsem se k tomu sice na poslední chvíli ale přece. Znáte to, celotýdenní koloběh a v kombinaci práce a školy jsem svůj volný čas trávila už jen odpočíváním doma, nebo psaním článků, popřípadě s přáteli. Ano, můj každodenní pohyb, na který jsem dříve byla zvyklá byl tatam. Bohužel mi to došlo až jednoho dne při ranním oblékání, kdy jsem své oblíbené džíny téměř nedopnula. Teď se mohu už sama trochu pochválit, protože nejhorší ze všeho je změnit své návyky a změnit nicnedělání na kapku pohybu. Chtěla jsem nejprve přemluvit samu sebe a začít chodit do fitka, to však ale není pohyb, který by mě bavil, navíc prostředí posilovny mě přímo odrazuje a znechucuje i jen tehdy, když na něj pomyslím. Nakonec jsem podlehla rytmickým písničkám zumby, při které se tak krásně spalují kalorie a mám z toho vždy na konci krásný pocit a dobrou náladu. Navíc potkáte i řadu nových lidí, kvůli kterým tam příště jdete zase, abyste zrovna vy, z vaší zumba party nestala tou největší flákačkou, že? :)) A abyste od sebe hned na začátku ostatní spolucvičenkyně neodradila, musíte myslet na všechno, a to i na sprej na nohy! Ano, sprej na nohy je něco jako kouzlo, díky kterému se seznámíte i v případě, že jste to během lekce nestihla, protože si ho od Vás bude každá zapomnětlivá hlava chtít půjčit a bude se na Vás snažit zapůsobit co možná nejkamarádštěji. Já osobně bez spreje na nohy nemohu být jak v zimě, tak i v létě…. jistota je jistota. A teď, když dvakrát až třikrát týdne chodím do místní tělocvičny na zumbu, má spotřeba sprejů několikanásobně roste. A když už jsem na to takový „specialista“, dám Vám své tipy na produkty, které kupuji neustále dokola a vím, že se na ně mohu spolehnout!

Protože je má spotřeba sprejů/deodorantů na nohy celkem velká, snažím si kupovat ty, které budou mít jak sympatickou cenu, tak i vůni a jejich výdrž bude pro mě dostačující. Prvním je sprej od značky Avon, který musí znát snad každý, protože ho celé mé okolí zná už roky a je to taková levná klasika, která pěkně poslouží. Voní po levandulích, které miluji, čili je to pro mě taková sázka na jistotu.

20171111_174410

Druhý sprej je od značky Farmona, což je polská kvalitní značka za skvělou cenu. Má nevtíravou osvěžující vůni, která dlouho vydrží a stačí mi si ho nastříkat na chodidla ještě před začátkem zumby v šatně a vydrží i celou hodinku pocení a vyhnu se tak problému při sundávání zapařených bot. :))20171111_174336

Zajímalo by mě, jaké fígly či produkty používáte Vy, abych se mohla inspirovat a popřípadě také vyzkoušet.

Mějte se krásně a zumbě a cvičení zdar!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner