Den matek je za dveřmi! Připravte se na něj!

Den matek je velmi krásný svátek, který se slaví v různé dny na mnoha místech po celém světě a vychází z různých tradic. U nás v ČR připadá Den matek na druhou květnou neděli, čili tento rok to vychází již na příští neděli, což je konkrétně 14. května. Tak na něj nezapomeňte! :)) Již od mých předškolních dob jsem měla tento svátek velice ráda, protože jsme pro maminky vždy něco vyráběli a chystali besídky a nebylo nic krásnějšího, než-li vidět je celé naměkko z toho, že od svých dětí dostaly něco s věnováním, co navíc vlastnoručně vyrobily. Mnohdy mé výtvory za moc nestály, ale vytvořily stejnou radost. A i přes to, že ta doba, kdy bych své mamince k tomuto významnému dni něco vyrobila, dávno pominula, snažím se jí každoročně udělat radost koupeným dárečkem, o kterém vím, že se jí již nějakou dobu líbí, nebo si o té věci jen prostě myslím, že by k ní perfektně sedla. Nejčastěji jí proto kupuji nějakou toaletní vůni, nebo parfém, protože která žena by je nezbožňovala, že? :))) Vždy k vybranému dárku skočím do květinářství pro nějaký krásně barevný puget čerstvě nařezaných voňavých květin a dopředu již vím, že jsem u mamky stoprocentně zabodovala :)).

Máte již jasno, co své mamince pořídíte, nebo ještě sháníte inspiraci? Já se letos nechala inspirovat na Notinu.cz, které připravilo několik typů na dárky ke Dni matek, což podle mě uvítá snad úplně každý. O pořádnou dávku nápadů je letos tedy postaráno. :)) cz_mothers_day_social

Já jsem ze všech produktů pro inspiraci nakonec pro svou maminku vybrala parfémovanou vodu Calvin Klein Euphoria, kterou již sama mám a vůní prostě nádherně. Navíc má krásný fotogenický flakón, který v koupelně vytváří skvělou designovou dekoraci. Vůně by i mé mamince (a i Vaší mamince) měla vyhovovat, protože se jedná o takový typ vůně, která se trefí do noty snad úplně každému a i já sama jsem si ji před nějakou dobou kupovala na slepo, jen jsem si před její koupí pročetla pár recenzí na ni, co o ní píšou ostatní blogerky plus recenze přímo na Notinu a dočetla jsem se samých superlativ. A skutečně mohu potvrdit, že i mě sedne. Jedná se o lehce svěží květinovou orientální vůni, ve které lehce cítím i ovocné podtóny, které nabírají na intenzitě během doby, kdy se vůně na mé ruce rozkládá. Když jsem s ní navoněná, tak se mi čas od času stává, že mi jí i sem tam někdo pochválí, takže se v ní cítím ještě více sebejistěji, navíc mi ji chválila právě i má maminka, čili vím, že jí touto vůní určitě potěším.

Je zajímavé, že nápady na dárky pro maminku mám každodenně všude před očima, ale když na to přijde, tak jako bych byla slepá a nic kolem sebe nevnímala, proto i pro mě byly typy na dárky od Notina užitečné a věřím, že budou i pro Vás. :))

CK

cz_mothers_day_special_page

Určitě mi dejte vědět níže do komentářů, zda jste na Notinu našli to pravé ořechové (jak s radostí říkám) a také jste odtud něco pro svou mamču vybrali. Již se na Vaše komentáře těším! Mějte se krásně a doufám, že pro Vás byl tento článek užitečný. :))

Vaše Stylerka <3

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner