Chocolate paletka od I ♥ Makeup

Poslední dobou ráda experimentuji s očními stíny a zkouším nové variace podle různých tutoriálů, které jsem viděla na pinterestu :))) a zjistila jsem, že mám nedostatek metalických a třpytivých odstínů, které by byly použitelné jak na běžné denní nošení, tak i pro nějaké speciální příležitosti. Nyní jsem vyzkoušela paletku očních stínů, která mě hned svým obalem dostala! Kdo by si nezamiloval zlato – hnědou variantu čokoládové paletky, že? :)) Barevně se mi stíny také líbily, a tak se stala součástí mého nákupního košíku. Celým názvem je to paleta očních stínů I ♥ Makeup Golden Bar, která má dokonalý obal, kterému nelze nic vytknout! No uznejte sami ;)).

20170910_182126

Barevná škála odstínů Vás také jen tak neomrzí, všechny odstíny jsou krásně třpytivé, ale je proto dobré je nakombinovat s nějakou nude paletkou s matnými stíny, se kterými dokážete vytvořit úžasné kouřovky i nějaké náročnější a extravagantnější líčení. Pěnový aplikátor uvnitř balení ale na nanášení stínů není tou nejlepší variantou, proto na stíny používám své nové štětce na oční stíny, se kterými je to hračka. Pokud byste měly zájem o recenzi na štětce, určitě si o článek napište, ráda ho pro Vás v případě zájmu vytvořím :)).

Značka Makeup Revolution nabízí několik podobných chocolate paletek, takže pokud Vás toto barevné složení nezaujalo, určitě se podívejte na další provedení paletek této značky. Paletka obsahuje 16 stínů a uvnitř najdete i praktické zrcátko, které u paletek vždy vítám a hodí se tak i na cestování, kdy u sebe nemám své kosmetické zrcátko.

20170910_182159

Všechny stíny jsou lehce krémové a jsou krásně pigmentované, až mě to překvapilo. Stačí jen lehce ťupnout do stínu štětcem a barva je dostatečně sytá. Na fotkách jsem Vám udělala od každého ze stínů swatch, jak jste si ve zprávách přály :)). Jak se Vám líbí? Já jsem nejvíce unesená z třpytivého bílého stínu, kterým lze krásně rozjasnit vnitřní oční koutek.

20170910_182747

Před nanášením stínů doporučuji klepnout do štětce, aby z něj spadlo to, co by Vám jinak napadalo pod oko. Na mé ruce můžete vidět, že pár ze stínů je o něco více prášivějších, ale to lze lehce vyřešit již zmíněným rychlým krokem. :))

Musím říct, že kvalita stínů je za jejich cenu výborná a rozhodně za pořízení stojí. Pořídit se je můžete již od 307 Kč, za kterých jsem si ji také pořídila.

Stíny vydrží skutečně po celý den, a to jsem jim vytvořila zátěžové zkoušky i během horkých letních dní, které obstály na jedničku a během dne je nebylo třeba nijak více upravovat… přesně to já od stínů chci.

20170910_182803

Znáte už nějakou paletku od značky Makeup Revolution? Pokud byste mi mohly nějakou doporučit, určitě neváhejte a napište mi!

Mějte se krásně

Vaše Stylerka

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner