Brandnooz box – co dělat, když nepřijde kompletní?

Hurá, konečně jsem dnes obdržela nový Brandnooz box za leden, na který jsem se už strašně moc těšila. Mé okolí už bylo nedočkavé se mnou, protože jsme z rozbalování boxu vytvořili takovou domácí událost, kdy všichni stojíme nad boxem a těšíme se na zjištění, co skýtají jeho útroby.
Balík jsem otevřela a čekalo mne nejprve nepříjemné zjištění, a to to, že box není kompletní, tak jsem se nejprve podívala na to, které konkrétní produkty mi v boxu schází a z důvodu, že jsem na box byla velmi natěšená, potřebovala jsem situaci vyřídit ještě dnes. Volala jsem proto na linku brandnooz s ne moc velkým očekáváním, že po sedmé hodině večerní na ní ještě někdo bude. Mýlila jsem se, telefon mi vzal po hlase přijemný a sympatický pán, který mne vyslechl a i hned vyhověl, rozuměl mému problému a přislíbil mi, že zbývající produkty mi zašle během následujícího týdne. Vše proběhlo naprosto bez problémů, což jsem upřímně nečekala, jsem tedy naprosto spokojena s celkovým přístupem.

A když už jsem konečně byla v klidu, mohla jsem si oddychnout a v klidu si užít produktů, které mi v první lednové várce dorazily. Během doby, kdy Vám tento článek píši jsem vypila vynikající džusík Pure Apple juice, který byl naprosto vynikající! Není do něj přidáván žádný cukr, je tedy ze 100% přírodní. Sice v obchodě stojí přibližně 30 Kč a je to malé balení (25 cl),  ale rozhodně za to stojí, chuť si skutečně užijete. Je to zkrátka takový chuťový zážitek, protože při dnešním sortimentu džusů se jen málokdy stane, že je džus natolik kvalitní.

Emco mysli ovesné sušenky brusinkové polomáčené jsem dostala jako dárek, protože jsem je proměnila za věrnostní body. Jsou skvělé k zahnání chuti na sladké zdravou cestou, pošmákla jsem si na nich, je uvnitř šest kusů menších koleček, čili jsem se mohla rozdělit a všichni byli spokojeni. I když jsem si teď uvědomila, že co se týče věrnostního programu tomu tak skutečně nebylo.. ve věrnostním programu totiž konkrétně tyto sušenky vůbec nebyly, „koupila“ jsem si za věrnostní body Emco ořechy a brusinka a dorazily mi ty první zmíněné, což by mi vůbec nevadilo, ale opět musím brandnooz pochválit, protože mi věrnostní body, které jsem „utratila“ za druhé zmíněné sušenky, vrátil společně s omluvou za špatně dodaný produkt. Skutečně férový přístup k zákazníkům, i když mně osobně by záměna produktů vůbec nevadila. :))

20160129_185524_resized

Zbylé produkty jsem ještě nestihla ochutnat, ale zítra se chystám využít Maggi rajskou polévku, kterou si tak říkám, že jsem měla na fotce lépe naaranžovat, takto tam téměř není poznat, že je konkrétně tato polévka. Pro příště si ale už dám pozor. Polévku si udělám jako rychlý oběd, protože mám stále ještě jednu poslední zkoušku ze zimního semestru před sebou, takže mi přišla vhod. Alespoň nestrávím delší dobu s vařením. A už se těším až tu zkoušku zapiji Rotkäppchen sektem, v překladu Červená karkulka, který jsem tedy ještě nikde neviděla a těším se na něj.

Skutečně všechny produkty z boxu využiji a již se těším na zbývající část lednové edice, kterou Vám sem zveřejním ihned jak mi těch pár chybějících produktů dorazí. Já už se opět nemohu dočkat! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner