Bourjois – nový make-up Air Mat! Jaký je?

Make-up je jedna z věcí, které používám naprosto každý den, protože jsem po většinu roku typicky světlou blondýnkou s porcelánově bílou pletí. Někdy ke konci zimy jsem někdy možná až svítivě bílá, znáte to také? :)) A tak se za pomocí lehkých make-upů popřípadě BB-ček snažím dodat své pleti trochu toho zdravějšího a také sjednocenějšího tónu pleti. Proto je pro mě velmi důležité, aby mi tyto přípravky, které na pleti nosím po většinu dne, jednak vyhovovaly, ale také jsem se s nimi cítila přirozeně. Navíc je dalším mým kritériem výběru složení produktu, protože je má pleť sensitivní a již párkrát se mi stalo, že mě nějaký krém na pleti nepříjemně stahoval, nebo po něm má pleť zčervenala a nepříjemně pálila. Se značkou Bourjois mám však již několik pozitivních zkušeností, navíc produkty od ní mají i dobré složení. Proto jsem tentokrát vůbec neváhala a tento nový make-up vyzkoušela v tom nejsvětlejším odstínu č. 01 Rose Ivory – jako mám obvykle, a který mé světlé pleti sedí perfektně!

Bourjois Air Mat  – matující make-up, který vytváří i na problematické pleti hladký, matný a přirozený vzhled. Deklaruje svou výdrž až po dobu 24h, což nemohu nijak potvrdit, protože ho nosím přibližně kolem 12ti hodin, během kterých však vydrží v perfektním stavu. Po 12ti hodinách se vždy v podvečer odličuji a používám noční pečující a hydratační přípravky a právě díky takto vyživené pleti se rozhodně nemůže stát, že by se na pleti po nanesení make-upu vytvářely nehezké a suché šupinky. Make-up má velmi jemnou texturu, díky které je pleť krásně hebká, sametová a příjemná na dotek. Bourjois Air Mat je jedním z těch, které nechávají pleť volně dýchat a zároveň ji sjednocují a vytváří výsledný matný finiš…. což je přesně to, co já od make-upu vyžaduji. A co vy? Jaké je Vaše nejdůležitější kritérium výběru?

20170306_164952

Tento make-up obsahuje barevné pigmenty, které osvěžují přirozený barevný tón pleti, a proto s pletí krásně splyne a vypadá zcela přirozeně. Moc se mi na něm také líbí, že pleť díky svému složení nevysušuje, ale naopak o ni pečuje.

A jak ho aplikuji?

Vždy ráno nanáším tento make-up na vyčištěnou pleť. Ráno ji čistím pomocí pleťové vody, nebo když mám více času, tak čisticím pleťovým mlékem. Zjistila jsem, že spousta žen si obličej ráno nečistí, avšak je to potřeba a určitě pro svůj vzhled uděláte nejlépe, když čištění zařadíte nejen do noční, ale i do své ranní rutiny. Make-up aplikuji pomocí pěnové houbičky na make-up určené, pokud jste je doposud nevyzkoušely, tak si co nejdříve nějakou pořiďte, protože je to několikanásobně lepší, než-li je zapracování make-upu pomocí štětce. Výsledný vzhled ještě nezapomenu přepudrovat, abych výdrž make-upu ještě podpořila a je hotovo!

2AirMAT

Jeho balení má běžných 30 ml, což je klasické množství u podobných produktů. Tento make-up můžete sehnat jednak v drogeriích (například v DM) za aktuální cenu 399 Kč, já ho pořídila na e-shopu Notino.cz, kde je za cenu 246 Kč, což už je o dost sympatičtější. :)))

Napište mi, zda již tvoří obsah Vaší kosmetické taštičky, nebo zda se ho teprve plánujete pořídit. Již se na Vaše komentáře těším. :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner