Pokračování závislosti na svíčkách a mé první kousky od Bath & Body Works

Ano, já vím. Svíčky si mě získaly a já teď nemyslím na nic jiného, než na to, že bych s nimi měla brzdit, jenže… Pár kousků jsem si přála už k Vánocům, ke kterým jsem jich nakonec i několik dostala, ale když nakonec člověk vidí, jak jsou ty svíčky úžasné a voňavé a každá další způsobí, že se má láska k nim ještě prohloubí, tak se pak nedá nic dělat. A protože já mám vždy své nákupy ovlivněny tím, na co mám v to určité období vypěstovanou menší závislost, stihnu si vždy za určitou dobu nashromáždit dostatečnou zásobu na dlouhou dobu dopředu a naštěstí, pak už mě ta konkrétní závislost zdárně opustí, vesele si všechny ty skvělé nashromážděné produkty spotřebovávám a hurá na nové věci a mánii něčeho jiného. Máte to někdo také tak? Prosím, doufám, že ano. Tak neváhejte a dejte mi vědět! ;)) No a teď k tomu podstatnému… Již v předešlém článku jsem Vám psala o svých dárcích, které jsem k Vánocům dostala a slíbila jsem, že budu brzy pokračovat a představím Vám další své dárečky, kterými jsou opět svíčky pouze však od jiné značky. Nemusíte se děsit, že bych byla z rodiny závislých na svíčkách, protože to tak asi i může působit, avšak opak je pravdou. Milovníkem svíček jsem u nás hlavně já a dostat k Vánocům takové množství svíček bylo mým největším letošním (vlastně spíš už loňským) přáním. A jaké svíčky to byly tentokrát? Jdeme na to!

Všechny tyto krásky jsou od značky Bath & Body Works, která není zaměřena výhradně jen na svíčky, avšak nic jiného jsem od ní doposud nevyzkoušela, ale říkám si, že bych asi měla, protože jestli vše dělají tak kvalitně, jako svíčky, tak s tím budu určitě nad míru spokojena. Tato značka je původem z Ameriky, a proto jsou u nás relativně novinkou.

První svíčkou od této značky nese název Mahogany teakwood, která je v luxusním decentně barevném provedení a i celkový design je spíše takový minimalistické, což mám na všech věcech úplně nejraději. Je skvělým doplňkem do bytu, jednak tedy z estetického hlediska, ale i díky jemné vůni, která se pro moderní interiéry perfektně hodí. Tato vůně voní jako pánské vůně, což si prostě každá žena musí na 100 % zamilovat. :)) bath-body-works-white-barn-mahogany-teakwood-3-wick-14-5-oz-candle-18b0fd0a78eba8c0e5d71e6016ab54b8

Další svíčkou je tato s názvem Watermelon lemonade, která je naopak krásně barevná letními sytými barvami. Vůně je příjemně sladká, melounovo – citrusová a cítím v ní i trochu nějaké květiny. Nejraději bych jí co se týče vzhledu i vůně snědla. :DD.

Bath-Body-Works-Watermelon-Lemonade-Scented-Candle-Review-5

Předposlední svíčkou je Strawberry vanilla a na fotce u této svíčky si můžete všimnout, jak krásné víčko mají všechny svíčky od této značky, které je dělá na pohled o to více krásnější. Vůně je slaďounká a velice příjemně voní po jahodách, květinách a vanilce. Je to také vůně, ze které mi již zbývá méně jak polovina, protože ji pálím nejčastěji.

maxresdefault

A jako úplně poslední je pro dnešek svíčka s názvem Stress relief. Tato svíčka je vzhledově úplně jiná, než předešlé, není zas až tak vzhledově bombastická, ale její design celkem vystihuje to, jaká je. Její vůně je ideální pro relaxační chvilky, kdy si na obličej na nesete masku a jen odpočíváte a nabíjíte novou energii. Voní krásně svěže, je v ní cítit máta, eukalyptus a vzbuzuje ve mně klid a odbourává stres.bath-body-works-stress-relief-eucalyptus-spearmint-scented-candle-3-wick-14-5-4eddedd1a4645d38f2eb97fdd628a58e

Napište mi, jestli máte nějakou oblíbenou svíčku od značky Bath & Body Works a jakou další bych si od ní měla rozhodně pořídit! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner